В Одесі півтори сотні пенсіонерів за 70 гривень мітингували «проти війни»

В Одесі на Соборній площі сьогодні відбулася акція т.зв. «Антимайдану» під міськими прапорами
Depo.Влада
27 вересня 2014 15:56
ФОТО: depo.ua
В Одесі півтори сотні пенсіонерів за 70 гривень мітингували «проти війни»
В Одесі півтори сотні пенсіонерів за 70 гривень мітингували «проти війни»

Зокрема, повідомляється, що в акції брали участь близько 150 осіб, здебільшого - люди пенсійного віку, передає ДеПо з посиланням на «Думская».

Вони тримали в руках білі прапори з гербом Одеси та плакати з гаслами «2 травня - народна трагедія», «Ні війні», «Сліпа війна вбиває наших братів».

Водночас активіст «​​Автомайдану» Віталій Уманець на своїй сторінці у Facebook стверджує, що проросійські мітингувальники прийшли за гроші.

«В Одесі залишки вати за 70 гривень за годину зібралася на «русскій марш» «за мір с Рассієй» без жодного російського прапору», - пише він.

Пізніше до них намагалися приєднатися близько 400 студентів з транспарантами «Одеса за мир», які стверджували, що є активістами організації «Молодь! Громада! Влада!» і виступають за Єдину Україну. Однак після спілкування з представником одеського «Автомайдану» Євгеном Резвушкіним студенти розійшлися.

Як наголошується, учасники акції планували пройтися маршем до Куликового поля та провести там мітинг, але пізніше від цієї ідеї відмовилися, оскільки не було лідера, який би міг його очолити.

Літні «сепаратисти» постояли біля пам'ятника Воронцову і спокійно розійшлися.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні у Харкові місцеві сепаратисти також мали намір провести свій «Марш за мир». Однак через численні провокації активістів міліція розігнала акцію та затримала 22 людини, а також екс-нардепа від КПУ Аллу Александровську за антиукраїнські гасла.

Фото: dumskaya.net, Facebook