В ОБСЄ закликали до швидкого розслідування вбивства Бузини

Організація з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ) засуджує сьогоднішнє вбивство журналіста і колишнього редактора газети "Сегодня" Олеся Бузини і закликає українську владу якнайшвидше рослідувати цей злочин
Depo.Влада
16 квітня 2015 18:18
ФОТО: depo.ua

Про це заявила представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович, передає depo.ua з посиланням на прес-службу організації.

"Цей жахливий акт є ще одним нагадуванням про небезпеки, пов'язані з журналістикою як професією. Це вбивство має бути негайно і повністю розслідуване компетентними органами", заявила в четвер Міятович і висловила співчуття родині та колегам Бузини.

Вона закликала владу України "виділити всі необхідні ресурси, щоб розслідувати всі напади на журналістів".

Міятович підкреслила, що в Україні особи, які вчинили насильство над представниками ЗМІ, а також їх натхненники, не повинні залишитися безкарними.

Як повідомляв depo.ua, журналіста-українофоба Олеся Бузину розстріляли біля його дому сьогодні вдень. За даними міліції, йго вбили з пістолета Макарова або з пістолета ТТ калібру 7.62. Є 5 свідків.

Президент України Петро Порошенко назвав ці вбивства провокаційними і наголосив на важливості швидкого та прозорого їх розслідування.