В ОБСЄ вважають, що угода про відведення озброєння сприятиме мирному процесу на Донбасі

Спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік сподівається, що угода про відведення озброєння калібром менше 100 мм стане значним внеском у мирний процес
Depo.Влада
29 вересня 2015 22:13
ФОТО: depo.ua

Про це Сайдік сказав після засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Зокрема, спецпредставник ОБСЄ коментуючи підписання контактною групою угоди про відведення від лінії зіткнення озброєння калібром менше 100 мм заявив, що "це ще один важливий крок для реалізації того, що вже було погоджено у Мінську".

"Я це кажу, так як переконаний, що зазначена угода стане істотним внеском зміцнення режиму припинення вогню та Мінського процесу в цілому", - наголосив Сайдік.

Він висловив подяку усім учасникам контактної групи, які зробили внесок у підготовку даної угоди. Також Сайдік побажав успіхів усім сторонам, які незабаром розпочнуть імплементацію угоди.

Сайдік наголосив, що підписана угода повинна бути реалізована в два етапи. "Спочатку передбачається відвести танки, потім артилерію, а потім міномети", - наголосив він.

Нагадаємо, у Мінську Тристороння контактна група підписала угоду про відвід з лінії зіткнення гармат калібром менше 100 мм.

Більше про події на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.