В ОБСЄ назвали суму, яку платили мітингувальникав під Нацбанком

Учасники мітингу під Національним банком України розповіли спостерігачам ОБСЄ, що за участь у демонстрації їм заплатять суму, що дорівнює в еквіваленті 10 доларам США
Depo.Влада
16 листопада 2016 07:23
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 14 листопада, передає Depo.ua.

У Києві члени Місії спостерігали за масовим зібранням поряд з будівлею Національного банку України, яке було організоване політичною партією "За життя". За їх даними на мітингу були присутні близько 1 200 осіб (70 % з яких — літні жінки).

Протестувальники тимчасово заблокували вулицю перед будівлею банку. Члени Місії бачили, що край натовпу стояли приблизно 20–30 молодих чоловіків у цивільному одязі, які зупиняли людей, що намагалися залишити демонстрацію, і запитували їх, куди ті прямують. Ці молодики також зупинили спостерігачів, заявивши, що вони є членами "групи швидкого реагування" політичної партії "За життя".

Два демонстранти порізно розповіли спостерігачам, що за участь у демонстрації їм заплатять суму, що дорівнює в еквіваленті 10 доларам США.

Нагадаємо, у Києві відбулося кілька акцій протесту, зокрема ошуканих вкладників банків. У зв`язку з цим перекрили вулицю Хрещатик і частково вулицю Інституцьку. 

Правопорядок у центрі Києва охороняли 5 тисяч правоохоронців. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада