Новий шеф "Укрзалізниці" злякався бойкоту і вирішив не звільняти керівництво ПЗЗ

В.о. гендиректора "Укрзалізниці" Максим Бланк заявив, що не буде повторювати спроб звільнити керівництво Південно-Західної залізниці
Depo.Влада
26 березня 2015 14:01
ФОТО: depo.ua


Про це Бланк заявив на прес-конференції, передає depo.ua з посиланням на LB.ua.

Також він запропонував першому заступнику начальника Південно-Західної залізниці Іванові Федорку посаду виконувача обов'язків заступника гендиректора УЗ.

"Мною були відкликані всі накази про їхнє звільнення. Претензій до керівних органів ПЗЗ немає", - заявив начальник "Укрзалізниці".

За його словами, це був вимушений крок на події, пов'язані з появою озброєних осіб в офісі ПЗЗ.

"Ми повинні були відповідати на заяви, які з'явилися на сайті Південно-Західної залізниці, а також на появу так званих "зелених чоловічків", які видворили силою призначеного Кабміном виконувача обов'язків пана Тягульського", - пояснив Бланк.

Нагадаємо, 19 березня Бланк підписав накази про відставку першого заступника начальника ПЗЗ Івана Федорка, головного ревізора Віктора Дзюника, головного інженера Володимира Осовика, заступника начальника ПЗЗ Івана Антонюка, директора з фінансових і економічних питань Сергія Горілея, начальника фінансово-економічної служби Ірини Василюк, директора з будівництва Олександра Погрібного. Через кілька днів ці накази були скасовані судом.

"Пан Федорко зараз залишається на посаді першого заступника начальника Південно-Західної залізниці. Кілька годин тому я запропонував йому вийти в апарат в.о. заступника гендиректора "Укрзалізниці" з певним конкретним обсягом завдань і очікую від нього рішення", - додав Бланк.

Він запевнив, що це не спроба прибрати Федорка з ПЗЗ, а підвищення.

Нагадаємо, 19 березня в.о. генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк звільнив керівний склад ПЗЗ. Наступного дня ПЗЗ оголосила наказ Бланка злочинним і заявила, що не буде його виконувати.

Учора Кабінет міністрів України  звільнив керівника Південно-Західної залізниці (ПЗЗ) Олексія Кривопішина.