У новій Раді придумали, як не дозволити Звягільському відкривати перше засідання

Новообрані народні депутати України будуть приймати присягу одночасно
Depo.Влада
24 листопада 2014 18:04
ФОТО: depo.ua
У новій Раді придумали, як не дозволити Звягільському відкривати перше засідання
У новій Раді придумали, як не дозволити Звягільському відкривати перше засідання

Про це заявив голова робочої групи з підготовки першого пленарного засідання Верховної Ради 8-го скликання Володимир Гройсман на брифінгу в понеділок у Києві, передає ДеПо з посиланням на Газета.ua.

«Ми прийняли рішення про порядок прийняття присяги народними депутатами України, і вона буде проходити відповідно до Конституції України таким чином: коли всі депутати, присутні в залі, одночасно зачитають присягу народного депутата України», - повідомив він.

Він також зазначив, що перша сесія Верховної Ради 8-го скликання відкриє нинішній голова парламенту Олександр Турчинов.

«Першу сесію буде відкривати чинний голова Верховної Ради, а після того, як приймуть присягу новообрані депутати, питання ведення засідання буде переданий підготовчої робочої групи, буде сформований тимчасову президію, і таким чином проводити перше засідання буде керівник робочої групи», - сказав Гройсман.

Як повідомлялося, перше пленарне засідання парламенту 8-го скликання відбудеться 27 листопада.

Нагадаємо, раніше присягу зачитував тільки старший новообраний депутат. На цей раз її мав зачитати екс- «регіонал» Юхим Звягільський, який голосував за «закони 16 січня» і вважається одним з основних учасників так званої групи «старих донецьких». Проти того, щоб Звягільський зачитував текст присяги, виступали багато політиків, активісти та громадські діячі.