У новому МОЗ терміново позбуваються тендерів

Проведення тендерів виводиться за межі Міністерства охорони здоров'я шляхом створення спеціальної служби вже у січні наступного року
Depo.Влада
3 грудня 2014 20:41
ФОТО: depo.ua
У новому МОЗ терміново позбуваються тендерів
У новому МОЗ терміново позбуваються тендерів

Про це повідомив новий міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, передає ДеПо з посиланням на ЛІГАБізнесІнформ.

«Треба негайно вивести тендерні закупівлі з компетенції Міністерства охорони здоров'я. Я знаю, що міністерство вже розпочало переговори з ЮНІСЕФ. Я знаю, що відповідна служба повинна бути організована дуже-дуже швидко, можливо, вже в січні. І працюватимуть з тендерними закупівлями за тією ж процедурою, як ми це робили в Грузії - електронні публічні процедури, буде якомога більше прозорості. Будуть певні медичні інструменти і ліки, які не можуть бути закуплені міжнародними організаціями, але ми і далі працюватимемо з ЮНІСЕФ та іншими партнерами для того, щоб досягти найкращої ціни і відповідності ціни та якості», - повідомив міністр.

За словами Квіташвілі, Міністерство охорони здоров'я також підготує багаторічний план закупівель, щоб уникнути дефіциту і нестачі.

«Міністерство охорони здоров'я не буде закупником. Зараз відбувається так, що уряд і закуповує, і постачає, і контролює», - сказав він.

Раніше ДеПо повідомляв, що прокуратура перевіряє законність дій колишнього першого заступника міністра охорони здоров'я, екс-голови тендерного комітету МОЗ Руслана Салютіна та інших посадових осіб відомства на предмет здійснення державних закупівель медпрепаратів у 2014 році.