НАЗК просить Луценка розібратися зі спробою зриву е-декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення звернутися до Генеральної прокуратури щодо технічних проблем, які могли призвести до зриву кампанії електронного декларування
Depo.Влада
31 жовтня 2016 15:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу НАЗК.

"Мова йде про технічні проблеми, які виникали 26 - 28 жовтня в роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, адміністратором якого є державне підприємство “Українські спеціальні системи”, - йдеться в повідомленні.

НАЗК просить ГПУ дати правову оцінку фактам та обставинам, які можуть свідчити про наявність ознак кримінального правопорушення та спробу можливого зриву кампанії з декларування в порядку статті 214 Кримінального процесуального кодексу України.

Про відповідне звернення НАЗК поінформувало президента, комітет Верховної Ради  з питань запобігання і протидії корупції, Кабінет Міністрів та секретаря Ради національної безпеки та оборони.

Нагадаємо,  30 жовтня о 24:00 завершився перший етап подання е-декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада