В "Народному фронті" не вистачає голосів проти Мельничука

Верховна Рада України відклала на завтра голосування щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Сергія Мельничука

Про це повідомляють джерела depo.ua.

За даними джерел, для позитивного голосування по Мельничуку не вистачає голосів. Зокрема, не готові голосувати народні депутати від "Народного фронту".

Як зазначило джерело, в політичній силі прем'єра бояться, що кримінальна справа проти Мельничука, який в свій час був командиром батальйону "Айдар", може дискредитувати і інших комбатів-нардепів.

Члени регламентного комітету Верховної Ради України вирішили притягнути Сергія Мельничука до кримінальної відповідальності, але не арештовувати.

У свою чергу Регламентний комітет Верховної Ради нарешті визнав законним подання Генпрокуратури щодо зняття депутатської недоторканості з Сергія Мельничука і рекомендув винести його на розгляд парламенту.

Нагадаємо, що 12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народного депутата Сергія Мельничука. Він підозрюється в у створенні злочинної організації, що карається позбавленням волі до 15 років або навіть довічно.

Читайте також: Кого закладе Мельничук на допиті у Шокіна