В "Народному фронті" не вистачає голосів проти Мельничука

Верховна Рада України відклала на завтра голосування щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Сергія Мельничука
Depo.Влада
2 червня 2015 17:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють джерела depo.ua.

За даними джерел, для позитивного голосування по Мельничуку не вистачає голосів. Зокрема, не готові голосувати народні депутати від "Народного фронту".

Як зазначило джерело, в політичній силі прем'єра бояться, що кримінальна справа проти Мельничука, який в свій час був командиром батальйону "Айдар", може дискредитувати і інших комбатів-нардепів.

Члени регламентного комітету Верховної Ради України вирішили притягнути Сергія Мельничука до кримінальної відповідальності, але не арештовувати.

У свою чергу Регламентний комітет Верховної Ради нарешті визнав законним подання Генпрокуратури щодо зняття депутатської недоторканості з Сергія Мельничука і рекомендув винести його на розгляд парламенту.

Нагадаємо, що 12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народного депутата Сергія Мельничука. Він підозрюється в у створенні злочинної організації, що карається позбавленням волі до 15 років або навіть довічно.

Читайте також: Кого закладе Мельничук на допиті у Шокіна