Губернатор Вінниччини надав свою версію нападу на облраду

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник помітив сліди російських спецслужб в сьогоднішньому нападі на будівлю ОДА
Depo.Влада
6 грудня 2014 16:01
ФОТО: depo.ua
Губернатор Вінниччини надав свою версію нападу на облраду
Губернатор Вінниччини надав свою версію нападу на облраду

Про це йдеться в його заяві, опублікованій на сайті обладміністрації, передає ДеПо.

Він зазначив, що будівлю було захоплено озброєними групами підготовлених бойовиків. Під час штурму були травмовані співробітники МВС і штурмуючі, в будівлі пошкоджено комунальне майно. За словами Олійника, бойовики знищували документи і погрожували депутатам.

«Очевидно, що під час проведення АТО, фактичної агресії з боку Росії, основним методом російських спецслужб є розхитування ситуації всередині країни, терор проти чиновників і патріотів, всіх тих, від кого залежить нормальне функціонування державного організму. На жаль, кремлівській пропаганді вдалося обманути і певну кількість справжніх патріотів. Але ми всі повинні розуміти, кому саме вигідна така ситуація», - зазначив він.

Олійник вимагав від учасників штурму негайно звільнити приміщення Вінницької ОДА та Вінницької обласної ради та перейти до переговорного процесу. «У разі, якщо зазначені вимоги не будуть виконані, влада змушена буде відновити законність і правопорядок всіма доступними методами, щоб захистити життя, здоров'я і безпеку громадян України», - зазначив Олійник.

Він запевнив, що жоден російський провокатор і винний в організації та підбурюванні українців до провокацій не уникне від справедливої відповідальності.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні у Вінниці активісти взяли штурмом обласну раду, кидали димові шашки і билися, вимагаючи скасувати дострокове припинення повноважень голови Вінницької облради Сергія Світка.