У Нацполіції створили нове управління

У Національній поліції створили управління кримінального аналізу, завдання якого– консолідація і подальше вивчення всієї оперативної інформації

Depo.Влада
11 жовтня 2017 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив т.в.о. начальника Управління карного аналізу Володимир Єрофєєв, повідомляє Depo.ua з посиланняп на прес-службу Нацполіції.

За словами Єрофєєва, головна задача управління - зведення всієї оперативної інформації в одну базу, її подальшої аналіз.

"На сьогоднішній день в системі поліції існує дуже багато джерел розрізненої інформації. Вона аналізується автономно співробітниками різних служб ... І все це зберігається в різних базах. Крім того, оперативники накопичують і зберігають інформацію у себе. А після звільнення з роботи або пересування по службі працівника інформація втрачається. Тому відсутня можливість якісно оцінити інформацію в глобальному масштабі, хоча б у межах однієї області. І тому наше завдання - консолідація всієї оперативної інформації, її подальшої аналіз, допоможе в розкритті насамперед тяжких і особливо тяжких злочинів" - каже Єрофєєв.

Новий підрозділ орієнтований на роботу в трьох напрямках:

- Оперативний аналіз - це аналіз за скоєння резонансних злочинів. Група аналітиків оперативно буде збирати дані по цьому злочину, технічну інформацію і проводити аналіз для того, щоб скоординувати роботу слідчо-оперативної групи у розкритті цього злочину".

- Тактичний аналіз - аналіз, який дає можливість оцінити обстановку з нанесення інформації на карти. Тобто виявити райони з підвищеним ризиком вчинення грабежів, розбійних нападів, вуличних злочинів. Дати рекомендації для перестановки нарядів патрульної поліції або рекомендації для проведення цільових відпрацювань районів силами оперативних працівників.

- Стратегічний аналіз. Спрямований на аналіз діяльності організованих злочинних груп, а відтак - і на перспективу в роботі по боротьбі з ними.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що до кінця року в Україні відкриється до 50 сервісних центрів поліції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада