В МЗС знову закликали Росію відпустити Надію Савченко

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з винесеним 17 квітня Басманним судом Москви рішенням, яким не задоволено скаргу адвокатів Надії Савченко на рішення російських слідчих органів щодо відмови у закритті порушеної проти неї кримінальної справи за відсутністю складу злочину
Depo.Влада
17 квітня 2015 21:01
ФОТО: depo.ua

Відповідну заяву оприлюднила сьогодні прес-служба українського дипломатичного відомства, передає depo.ua.

"Таке рішення у черговий раз свідчить про нехтування російською стороною універсальними нормами міжнародного гуманітарного права, її небажання брати до уваги численні звернення світової спільноти з вимогою звільнити Надію Савченко", - йдеться у заяві.

Міністерство закордонних справ України вчергове закликає російську сторону врахувати гуманітарний аспект подальшого перебування Надії Савченко під вартою і вимагає безумовного виконання взятих на себе Російською Федерацією міжнародних зобов'язань, в т.ч. Мінських домовленостей, негайного звільнення утримуваної громадянки України та її повернення на Батьківщину.

Нагадаємо, сьогодні в Басманному суді Москви відбувся черговий суд над Савченко. Суд відмовився задовольнити скаргу захисту народного депутата, льотчиці Надії Савченко на відмову слідства зупинити кримінальну справу проти неї. 

Як говорив інший адвокат Савченко Марк Фейгин, справа арештованої в Росії української льотчиці і народного депутата України Надії Савченко зрушить з мертвої точки після включення США у процес переговорів.