В МЗС вважають неприпустимою роботу угорської розвідки в Україні

У Міністерстві закордонних справ України назвали "неприпустимою" роботу угорських спецслужб в країні без узгодження з українськими партнерськими службами
Depo.Влада
20 липня 2015 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС.

Як повідомляється, в МЗС України був запрошений посол Угорщини Ерно Кешкеня.

Під час зустрічі перший заступник міністра закордонних справ України Наталія Галибаренко висловила стурбованість української сторони у зв'язку з опублікованим на сайті парламенту Угорщини протоколом засідання комітету з питань національної безпеки.

"У цьому зв'язку увагу посла було залучено до безпрецедентним з часів незалежності України висловлювань угорського міністра - керівника канцелярії прем'єр-міністра Угорщини Я. Лазара під час виступу на згаданому засіданні щодо діяльності угорських спецслужб на території України. Було наголошено на неприпустимості здійснення угорськими спецслужбами операцій на території України без узгодження з українськими партнерськими службами", - сказано в повідомленні.

Крім того, як наголошується, були спростовані звинувачення, висловлені на адресу МЗС України про нібито перешкоджання угорській стороні в наданні допомоги угорської національної меншини, яка компактно проживає на Закарпатті.

Нагадаємо, що раніше Угорщина визнала присутність своєї розвідки в Україні.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua