В МЗС УКраїни з'явилось "режисерське крісло Сенцова"

В Міністерстві закордонних справ України презентували проект Freedom на підтримку засудженого в Росії кримського режисера Олега Сенцова
Depo.Влада
27 жовтня 2015 19:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба МЗС, передає depo.ua.

"27 жовтня, в день, коли закінчується 9 тижнів із дня оголошення в Росії вироку Олегу Сенцову і Олександру Кольченку, в Міністерстві закордонних справ відбулась презентація проекту "Freedom" на підтримку Олега Сенцова та інших українських політв'язнів у Росії", – йдеться в повідомленні.

В МЗС УКраїни з'явилось

Інсталяцію – режисерське крісло, створене українською студією "llil Design" – розмістили в будівлі МЗС біля входу для іноземних делегацій. "Завдяки розташуванню режисерське крісло Олега Сенцова у просторі МЗС нагадуватиме іноземним відвідувачам про необхідність докласти максимальних міжнародних зусиль для звільнення Олега Сенцова та інших українських політв'язнів у Росії", – підкреслили у відомстві.

В МЗС УКраїни з'явилось

Поруч із кріслом помістили табличку з описом проекту українською та англійською мовами: "Це режисерський стілець для українського кінорежисера Олега Сенцова. Його викрали з території України у травні 2014 року і з тих пір незаконно утримують у Росії. 25 серпня 2015 року російський "суд" засудив Олега до 20 років ув'язнення за сфабрикованим звинуваченням у тероризмі. Олег Сенцов є митцем і має сидіти на цьому стільці, а не в російській в'язниці".

 Нагадаємо, суд за позовом українського режисера Олега Сенцова проти російських телеканалів про захист честі і гідності, призначений на 9 вересня, не відбувся

25 серпня Північно-Кавказький окружний військовий суд оголосив вирок у справі Сенцова і Кольченка. Так, Сенцов отримав 20 років колонії суворого режиму, а Кольченко - 10 років.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада