У Лаврова "дипломатично" звинуватили політиків ЄС в "інтелектуальній відсталості"

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков вважає, що європейські політики демонструють "інтелектуальне убозтво", реагуючи на складені "чорні списки" нев'їздних до Росії громадян
Depo.Влада
3 червня 2015 08:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

На його думку, західні політики, вимагаючи пояснень від Москви у зв'язку з появою даних списків, показують, що не здатні сприймати реальність.

"Зараз, як хтось із цих європейських списків, робити круглі очі, говорити "На якій підставі?","Дайте нам пояснення", доходити у своєму цинізмі до фраз, що все це незаконно і намагатися зараз придумувати якісь заходи у відповідь на наші відповідні заходи - це відображення інтелектуального політичного убозтва, це свідчення того, що люди навколо себе нічого не бачать просто, не здатні сприймати реальність як вона є", - зазначив заступник міністра закордонних справ Росії.

За його словами, це сказане стосується й ініціаторів заходів з обмеження доступу постпреда Росії Володимира Чижова до Європарламенту.

Нагадаємо, що учора в Європарламенті обмежили вільний доступ до приміщень для посла Росії при Євросоюзі, депутатів Держдуми і Федеральних зборів Росії та призупинили участь комітеті міжпарламентського співробітництва ЄС - Росія.

Раніше що Москва затвердила і передала європейській стороні список із 89 європейських політиків, яким заборонено в'їзд на територію Росії.