В МЗС похвалилися "революцією" в просуванні іміджу України у світі

У Міністерства закордонних справ України є три вдалих кейса, які можна вважати революційними. Всі вони стосуються просування іміджу України за кордоном у культурній сфері
Depo.Влада
28 грудня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Лівому берегу" заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба, передає depo.ua.

"Перше - це призначення Карпи в Париж: МЗС взяв людинe з ринку (Ірена Карпа очолила Український культурний центр у Франції - ред.). Другий кейс: в Австрії взяли на роботу культурним аташе активістку громади, учасницю Євромайдану, з хорошим бекграундом. Її звуть Олександра Саєнко", - зазначив Кулеба.

За його словами, Саєнко вже провела цивілізовані дні української культури в Австрії, при чому без участі Міністерства культури і МЗС.

Вона з Харкова, її основним партнером виступив Єрмілов-центр - перший центр сучасного мистецтва в місті.

"І третій кейс - український інститут у Швеції, який організували дві дівчини Наталія Пасічник та Анастасія Кльонова. Вони створили NGO (неурядова організація - ред.), а навесні ми їм допомогли організувати дні українського кіно в Стокгольмі. Після чого вони вийшли з пропозицією про тому, щоб ми їх офіційно уповноважили займатися українською культурою за кордоном ", - додав Кулеба.

Кулеба повідомив, що Мінкульт і МЗС підписав з ними тристоронній меморандум.

"Обидві живуть у Швеції, у них українські паспорти, але там вони працюють, це їх волонтерський проект", - розповів посол з особливих доручень МЗС України.

Також посол уточнив, що буде і четвертий кейс:

"Начальником відділу культурної дипломатії ми призначимо людину, яку запросили з недержавного сектора. Поки не називатиму ім'я, тому що це було дуже складно - знайти людину, професіонала зі знанням англійської мови, який прийде в МЗС і буде займатися культурною дипломатією".

Він уточнив, що це буде арт-менеджер. Свою роботу він почне 1 лютого.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

 

Мітки: МЗС, Кулеба