В МВС скаржаться, що підозрювані у справі Шеремета відмовляються від участі у слідчих діях

Слідство продовжує процес розсекречення матеріалів понад 500 негласних розшукових дій у справі вбивства журналіста Павла Шеремета
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ.

За словами представників слідчої групи, нині також проводяться 32 судові експертизи.

Також правоохоронці зазначили, що відмова підозрюваних від участі в слідчих діях ускладнює проведення цього процесу.

"Перш за все мова йде про відмову Яни Дугарь від надання свідчень під час допиту в якості підозрюваного та проведення низки експертиз: почеркознавчої, судово-психіатричної. Що стосується інших підозрюваних: Андрій Антоненко відмовився від проведення слідчого експерименту і надання свідчень під час допиту, а Юлія Кузьменко – від проходження судово-медичної і габітоскопічної експертиз. Крім того, і Андрій Антоненко і Юлія Кузьменко відмовилися від одночасного допиту", – повідомили правоохоронці.

Крім цього слідчі повідомили, що всі троє підозрюваних відмовилися від проходження інтерв'ювання з використанням поліграфа, хоча раніше Дугарь брала участь у такому дослідженні, ініційованому стороною захисту, а Кузьменко давала згоду на його проведення.

Нагадаємо, 25 лютого генпрокурор Рябошапка визнав, що з нинішніми доказами справі Шеремета нічого робити у суді.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Читайте також: Вбивство Шеремета: Що відбувається у справі (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Влада