У Москві готують «Російський марш». Серед запрошених - терористи з Донбасу

Націоналісти подали перші заявки в мерію Москви у рамках підготовки до десятого «Російського маршу» у День народної єдності
Depo.Влада
26 вересня 2014 10:12
ФОТО: depo.ua
У Москві готують «Російський марш». Серед запрошених - терористи з Донбасу
У Москві готують «Російський марш». Серед запрошених - терористи з Донбасу

Про це INTERFAX.RU повідомив лідер об'єднання «Росіяни» Дмитро Демушкін, передає ДеПо.

За його словами, йдеться про заявки на концерти, що плануються організаторами після закінчення ходи і мітингу, повідомлення про які будуть, у свою чергу, подані столичній владі пізніше.

«Ми подали заявки (до департаменту культури) на концерт в Новопушкінському сквері і на площі у пам'ятника Солдатові Вітчизни на Люблінській вулиці. Ми вказуємо, що після закінчення ходи у кількості 30 тисяч осіб, як ми припускаємо, і мітингу нами планується концерт з кількістю учасників в 10 тисяч осіб», - сказав Демушкін.

Він зазначив, що «Російський марш за російську єдність» стане головним гаслом заходу, але можливі й інші. Зокрема, організатори чекають колони прибічників «Новоросії» і активістів, що симпатизують гаслам українських праворадикалів.

«Тих і інших буде менше 10% від загальної чисельності «Російського маршу», - сказав Демушкін.

«Вийдуть усі націоналісти: від імперців до націонал-демократів, і кожен може заявляти свою позицію. Це огляд усіх націоналістичних сил, а не якоїсь однієї організації», - зазначив лідер «Росіян».