В Мінську зустріч контактної групи почалася без терористів

В Мінську розпочалася зустріч контактної групи з врегулювання ситуації в Україні, але представники «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилін та Владислав Дейнего на неї не з'явилися, висунувши президенту України нові вимоги
Depo.Влада
31 січня 2015 16:42
ФОТО: depo.ua
В Мінську зустріч контактної групи почалася без терористів
В Мінську зустріч контактної групи почалася без терористів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «ТАСС».

Зазначається, що після прибуття до Мінська Пушилін прямо в аеропорту заявив, що вони з Дейнего не прибудуть на переговори контактної групи в Мінськ, поки президент України Петро Порошенко не видасть указ про відвід озброєнь від фактичної лінії зіткнення.

«Поки Петро Порошенко не віддасть публічний наказ армії і Нацгвардії припинити вогонь, відвести артилерію і ракетні комплекси від лінії зіткнення станом на 31 січня 2015 року на дальність, зазначену в Меморандумі від 19 вересня», - уточнив Пушилін.

Як повідомляв depo.ua, на сьогоднішні переговори до Мінська прибули парламентер від Києва екс-президент України Леонід Кучма, представник ОБСЄ Хайді Тальявіні, посол РФ в Україні Михайло Зурабов, зустріч розпочнеться найближчим часом.

На 31 січня запланований черговий раунд переговорів тристоронньої контактної групи в Мінську з врегулювання конфлікту на Донбасі. Пріоритетними завданнями на поточний момент залишаються: припинення вогню, відведення озброєння на раніше означені позиції, а також вирішення соціальних проблем.

Нагадаємо, вчора представники самопроголошених республік Денис Пушилін і Владислав Дейнего залишили Мінськ, не дочекавшись початку переговорів.