В Міноборони готують «антілюстраційний» законопроект

В Міністерстві оборони України заявляють, що виконання вимог Закону України «Про очищення влади» негативно впливає на виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України
Depo.Влада
4 листопада 2014 17:44
ФОТО: depo.ua
В Міноборони готують «антілюстраційний» законопроект
В Міноборони готують «антілюстраційний» законопроект

Про це говориться в повідомленні прес-служби відомства, передає ДеПо.

Зокрема, вказується, що генерал-полковник Геннадій Воробйов на сьогоднішній день є одним з найбільш досвідчених і професійно підготовлених генералів Збройних Сил України. Під час перебування на посаді першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України особисто керував проведенням АТО, проте, відповідно до закону, його звільнено з посади.

Разом з тим, що в Міністерстві оборони України «з розумінням ставляться до необхідності виконання вимог Закону України «Про очищення влади», військове співтовариство стурбоване звільненням такої кількості фахівців - чиновників Збройних Сил України - саме в той час, коли Україна знаходиться в стані особливого періоду, втягнута у збройний конфлікт та веде важку боротьбу з терористичними угрупованнями та російськими окупаційними військами на сході країни».

Таким чином, повідомляється, що за дорученням міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака в Міністерстві оборони опрацьовується проект внесення відповідних поправок в цей закон. Відомо, що він буде винесений на обговорення на найближчому засіданні новообраної Верховної Ради України.

Нагадаємо, 28 жовтня міністр оборони Степан Полторак звільнив Геннадія Воробйова з посади першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил у порядку виконання Закону «Про очищення влади».