В Мінінфраструктури назвали області-аутсайдери з приготування до зими

У Миколаївській, Київській та Житомирській областях стан готовності місцевих служб до зими на критично низькому рівні

Про це заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час наради щодо стану підготовки автодоріг державного значення до осінньо-зимового періоду 2018-2019, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

"В цілому підготовка до зими іде по плану, але ми і досі маємо низку областей, де стан готовності місцевих служб до зими на критично низькому рівні. Це Миколаївська, Київська та Житомирська області. Тому, задля недопущення виникнення будь-яких колапсів, Укравтодор та місцеві служби автомобільних доріг, разом із місцевими ОДА мають до 15 листопада розробити та надати до Міністерства інфраструктури деталізовані технологічні карти обслуговування по всіх ділянках доріг, за які вони відповідають", - підкреслив Лавренюк.

Заступник міністра також наголосив на важливості чіткої комунікації та взаємодії між всіма дорожними службами, відомствами та оперативними штабами.

"У разі погіршення погодних умов та необхідності перекриття доріг повинна бути чітка організація та повне інформування всіх інших областей. Окрім того, повинна бути повна взаємодія із ДСНС та Національною поліцією. Щоб місцеві автодори розуміли, яка техніка у разі надзвичайної ситуації може бути задіяна додатково", - наголосив Лавренюк.

Посадовець повідомив, що станом на сьогодні для утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в осінньо-зимовий період заготовлено від загальної потреби близько 64% технічної солі, 67% фрикційних матеріалів, 82% техніки та 79% навісного обладнання для прибирання доріг.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна