В Мін'юсті розповіли, куди депутати вже розписали гроші Януковича

Павло Петренко заявив, що в Раді вже зареєстрований законопроект про спрямування коштів від спецконфікації, де вказані конкретні напрямки їх використання
Depo.Влада
20 жовтня 2016 16:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу Мін'юсту.

У парламенті вже зареєстровано окремий законопроект, який передбачає, що 50% з поверненої суми буде спрямовано на національну безпеку і оборону. Тобто ці кошти отримають наші вояки. Ще 50% піде на виплати пенсіонерам, які отримають разову фінансову допомогу в розмірі 1130 гривень, а також вчителям, лікарям та іншим працівникам бюджетних установ, які отримають виплату в розмірі 1400 гривень.

"Це перший блок коштів, який буде виплачено. Ще є чималі суми вкрадених коштів, які нині розміщені на рахунках за кордоном. Вони після повернення в українських бюджет будуть розподілятися за таким самим принципом між українськими громадянами, у яких ці кошти й були вкрадені. Тому, я переконаний, що цей законопроект мають підтримати усі здорові сили парламенту", - додав Петренко.

На його переконання, зволікання з прийняттям закону може призвести до того, що колишні представники режиму Януковича встигнуть переоформити вкрадені активи, що ускладнить їх повернення.

Нагадаємо, що нардепи знову відмовилися розглядати питання про спецконфіскацію.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада