В мін'юсті переговори Савченко зі "змученими війною" ватажками терористів назвали неприпустимими

Участь неуповноважених осіб у переговорах з бойовиками є неприпустимою
Depo.Влада
26 грудня 2016 21:16
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі "112 Україна" висловила заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, коментуючи зустріч нардепа Надії Савченко з ватажками "Л-ДНР", передає Depo.ua.

"Сьогодні багато питань з приводу того, чому окремі не уповноважені особи беруть участь у переговорах від імені України. На мою думку, це неприпустимо. Всі переговори повинні бути в рамках певного кола осіб, які визначені президентом", - сказала Севостьянова.

За словами заступника міністра, юридичні відносини з підконтрольними бойовикам територіями виключені.

"Юридично мати відносини з так званими невизнаними республіками Луганської, Донецької областей ми не можемо і не плануємо мати. Ми не визнаємо факту даної окупації, ми розуміємо що це тимчасова окупація, на якій відбувається АТО. Саме тому всі дії, які відбуваються сьогодні й урядом України, і президентом, і командою переговірників, які беруть участь у Мінському процесі, що відбуваються на міжнародній арені і в політичній площині, разом з нашими колегами з міжнародних організацій, що здійснюють спостереження та фіксують факти порушень прав людини, які постійно відбуваються на цих територіях. На жаль, на сьогодні, єдиним ефективним інструментом є переговори, за результатами яких ми маємо поступові перемоги і можемо повертати наших громадян", - зазначила вона.

Нагадаємо, що днями Надія Савченко назвала Захарченка і Плотницького "загнаними, змученими війною людьми, які більше не хочуть воювати, розумними, тверезими".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада