У МЗС заявили, що Human Rights стала знаряддям пропаганди терористів

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch, яка оголосила про наявність доказів використання українськими військовими касетних боєприпасів, стала жертвою шахрайства терористів
У МЗС заявили, що Human Rights стала знаряддям пропаганди терористів
У МЗС заявили, що Human Rights стала знаряддям пропаганди терористів

Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс, передає «Укрінформ».

«Доводиться констатувати, що у випадку з інформацією, поширеною Human Rights Watch, очевидно, також говорилося про інсценування і використання представниками незаконних збройних формувань такої поважної організації для досягнення своїх пропагандистських цілей», - сказав Перебийніс.

Він зазначив, що твердження організації не підкріплені ніякими конкретними фактами і базуються на свідченнях кількох місцевих жителів, а точка зору української влади в доповіді відсутня.

«Про інсценування свідчать і деякі відеокадри, поширені Human Rights Watch. Зокрема, привертає увагу кут заходу в землю боєприпасів, що не розірвалися прямо під стіною житлового будинку. Все це свідчить про те, що, на жаль, Human Rights Watch, очевидно, стала жертвою елементарного шахрайства з боку терористів», - підкреслив Перебийніс.

Він закликав представників організації до більш широкого розслідування використання касетних боєприпасів на Донбасі і запевнив у сприянні з боку України. За словами речника МЗС, немає сумнівів у тому, що терористи стріляють касетними боєприпасами зі зброї, що надається Росією.

Як повідомляв ДеПо, Міжнародна організація Human Rights у новому звіті звинуватила український уряд у використанні касетних боєприпасів під час обстрілів Донецька на початку жовтня. У штабі антитерористичної операції (АТО) вже спростували використання касетних бомб українськими військовими. В РНБО також упевнені, що Human Rights піддалася на численні провокації бойовиків.