У МЗС заявили, що Human Rights стала знаряддям пропаганди терористів

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch, яка оголосила про наявність доказів використання українськими військовими касетних боєприпасів, стала жертвою шахрайства терористів
Depo.Влада
21 жовтня 2014 17:14
ФОТО: depo.ua
У МЗС заявили, що Human Rights стала знаряддям пропаганди терористів
У МЗС заявили, що Human Rights стала знаряддям пропаганди терористів

Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс, передає «Укрінформ».

«Доводиться констатувати, що у випадку з інформацією, поширеною Human Rights Watch, очевидно, також говорилося про інсценування і використання представниками незаконних збройних формувань такої поважної організації для досягнення своїх пропагандистських цілей», - сказав Перебийніс.

Він зазначив, що твердження організації не підкріплені ніякими конкретними фактами і базуються на свідченнях кількох місцевих жителів, а точка зору української влади в доповіді відсутня.

«Про інсценування свідчать і деякі відеокадри, поширені Human Rights Watch. Зокрема, привертає увагу кут заходу в землю боєприпасів, що не розірвалися прямо під стіною житлового будинку. Все це свідчить про те, що, на жаль, Human Rights Watch, очевидно, стала жертвою елементарного шахрайства з боку терористів», - підкреслив Перебийніс.

Він закликав представників організації до більш широкого розслідування використання касетних боєприпасів на Донбасі і запевнив у сприянні з боку України. За словами речника МЗС, немає сумнівів у тому, що терористи стріляють касетними боєприпасами зі зброї, що надається Росією.

Як повідомляв ДеПо, Міжнародна організація Human Rights у новому звіті звинуватила український уряд у використанні касетних боєприпасів під час обстрілів Донецька на початку жовтня. У штабі антитерористичної операції (АТО) вже спростували використання касетних бомб українськими військовими. В РНБО також упевнені, що Human Rights піддалася на численні провокації бойовиків.