Переговори у Мінську завершилися. У "ЛНР" звітують про успіх

Представник терористів "ЛНР" на мінських переговорах Владислав Дейнего заявив, що сьогоднішні засідання робочих підгруп пройшли успішно

За його словами, зустрічі заплановані на 16 та 23 червня, повідомляє depo.ua з посиланням на терористичний "Луганський терористичний центр".

"Поки, за раніше узгодженим планом, зустрічі контактної групи і підгруп заплановані на 16 та 23 червня, але не виключено, що дати можуть змінитися", - заявив він.

"Підгрупи успішно відпрацювали, з цілого ряду питань вдалося знайти рішення, при цьому був позначений ряд супутніх проблем", - зазначив він.

Разом з тим, за його словами, ні по одному з питань остаточного рішення поки немає.

"Але серйозний крок зроблено, і вже до наступного засідання висока ймовірність, що конкретні пропозиції контактній групі вже надійдуть (від підгруп)", - додав він.

При цьому в самопроголошеній "ЛНР" заявили, що контактна група сьогодні "натрапила на певні процедурні протиріччя, через які обговорити результати роботи підгруп на практиці не вдалося".

Нагадаємо, сьогодні в Мінську завершилися засідання трьох робочих підгруп з врегулювання кризи в Україні. Засідання проходили в закритому форматі. Разом з тим, повідомлялося, що засідання четвертої - економічної - підгрупи сьогодні, 2 червня, не проводилося.