Переговори у Мінську завершилися. У "ЛНР" звітують про успіх

Представник терористів "ЛНР" на мінських переговорах Владислав Дейнего заявив, що сьогоднішні засідання робочих підгруп пройшли успішно
Depo.Влада
2 червня 2015 20:43
ФОТО: depo.ua

За його словами, зустрічі заплановані на 16 та 23 червня, повідомляє depo.ua з посиланням на терористичний "Луганський терористичний центр".

"Поки, за раніше узгодженим планом, зустрічі контактної групи і підгруп заплановані на 16 та 23 червня, але не виключено, що дати можуть змінитися", - заявив він.

"Підгрупи успішно відпрацювали, з цілого ряду питань вдалося знайти рішення, при цьому був позначений ряд супутніх проблем", - зазначив він.

Разом з тим, за його словами, ні по одному з питань остаточного рішення поки немає.

"Але серйозний крок зроблено, і вже до наступного засідання висока ймовірність, що конкретні пропозиції контактній групі вже надійдуть (від підгруп)", - додав він.

При цьому в самопроголошеній "ЛНР" заявили, що контактна група сьогодні "натрапила на певні процедурні протиріччя, через які обговорити результати роботи підгруп на практиці не вдалося".

Нагадаємо, сьогодні в Мінську завершилися засідання трьох робочих підгруп з врегулювання кризи в Україні. Засідання проходили в закритому форматі. Разом з тим, повідомлялося, що засідання четвертої - економічної - підгрупи сьогодні, 2 червня, не проводилося.