У «ЛНР» майже створили свою «поліцію»

Сьогодні «народна рада» самопроголошеної Луганської народної республіки прийняла «закон про поліцію»
Depo.Влада
10 листопада 2014 20:44
ФОТО: depo.ua
У «ЛНР» майже створили свою «поліцію»
У «ЛНР» майже створили свою «поліцію»

Про це повідомив «заступник голови народної ради ЛНР» Владислав Дейнего, передає ТАСС.

«З моменту вступу в силу цього закону старий закон про міліцію скасовується. Він значною мірою перегукується з цим законом. Тут більш детально деякі речі прописані. Попередній закон вдвічі менший за обсягом», - сказав Дейнего.

Він вважає, що вже завтра новий «закон» буде підписано «главою республіки» і набере чинності.

Дейнего уточнив, що цей «документ» прийнятий для того, щоб уникнути плутанини.

«Рішення прийняти закон про поліцію виникло, коли приймалося рішення про створення народної міліції для того, щоб не було розбіжностей у цих термінах. Народна міліція - це ті озброєні люди, які охороняють рубежі, ополченці», - пояснив Дейнего.

Він зазначив, що «закон про поліцію» був прийнятий старим складом «народного парламенту», оскільки сесія попереднього скликання поки що не закрита.

Як повідомляв ДеПо, Україна пропонувала терористам на Донбасі легалізувати сили правопорядку. У вересні був прийнятий парламентом, а в жовтні підписаний президентом Петром Порошенком Закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», яким, зокрема, передбачалося створення у населених пунктах захопленого бойовиками Донбасу окремих районів загонів народної міліції. Однак після зриву терористами Мінських домовленостей, цей закон у Києві вирішили скасувати.