В Криму блокували автобус з журналістами через підозру в тероризмі

У Криму поліція затримала автобус із місцевими журналістами, які прямували в село Поповка Сакського району Криму, де раніше анонсували проведення заходу "Befooz" (колишній "КаZантип")
Depo.Влада
27 липня 2015 19:20
ФОТО: depo.ua

За інформацією Крым Медиа, журналісти їхали на прес-конференцію, присвячену проекту "Befooz", передає depo.ua.

Автобус затримали співробітники російської ДІБДР, серед яких були люди в штатському, в тому числі, представники відділу з нагляду за виконанням законів про федеральну безпеку, міжнаціональні відносини, протидію екстремізму і тероризму прокуратури Криму та інспектор Ространснагляду.

Видання повідомляє, що після того, як співробітники ДІБДР зупинили автобус, на місце події прибули співробітники місцевої поліції в супроводі автоматника, які попросили пред'явити документи присутніх в автобусі журналістів.

Крім того, як повідомляють, поліцейські у приватному порядку проводили "профілактичні бесіди з окремими кореспондентами на тему шкоди фестивалю "КаZантип", хоча він не проводиться вже другий рік".

На сайті Слідчого комітету Росії в Криму поки ніякої інформації про подію немає.

Нагадаємо, в п'ятницю під головуванням "генпрокурора" Криму Наталії Поклонської пройшла нарада з питання законності проведення фестивалю.

Представники МНС і Росспоживнагляду повідомили, що місце проведення фестивалю не відповідає необхідним вимогам його експлуатації, а "прокуратура" району відзначила, що планований продаж алкоголю суперечить постанові "кримського уряду".

Раніше повідомлялось, що "КаZантип" під новим брендом повертається до Криму. Найбільший на території колишнього СНД щорічний міжнародний молодіжний фестиваль електронної музики "КаZантип» до 2013 року проводили в Криму. 2014 року "КаZантип" переїхав на чорноморське узбережжя Грузії до Анаклії. Організатори визнали, що зазнали збитків через нестачу туристів і високі ціни.