У Кремлі переймалися оптимізмом, дізнавшись про зірвані переговори у Мінську

У Російській Федерації зі «стриманим оптимізмом» розраховують на продовження переговорів щодо припинення вогню на Донбасі, обміну полоненими, відводу артилерії і ракетних систем від розмежувальної лінії і її визначення
Depo.Влада
1 лютого 2015 11:59
ФОТО: depo.ua
У Кремлі переймалися оптимізмом, дізнавшись про зірвані переговори у Мінську
У Кремлі переймалися оптимізмом, дізнавшись про зірвані переговори у Мінську

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

За словами Пєскова, проведення зустрічі «було зумовлено насамперед тим, що на тлі наступальних дій української сторони представники «ДНР» і «ЛНР», як відомо, висловлювали крайній скептицизм щодо перспектив мінського процесу».

Пєсков зазначив, що другий президент України Леонід Кучма представляє країну на Мінських переговорах відповідно до указу глави держави Петра Порошенка, передає РИА «Новости».

Вчора Кучма заявив про зрив переговорів сепаратистами, адже «глави» «ДНР» і «ЛНР» не з'явилися на зустріч. Однак «глава ЛНР» Ігор Плотницький ці претензії відкинув, передає «Дождь».

«Якщо Кучма хоче звинувачувати мене і Захарченка, нехай він спочатку згадає, що його самого вчора не було, і для того, що б Леоніду Даниловичу брати участь у переговорах, має бути офіційне призначення його уповноваженим представником», - сказав лідер «ЛНР».

У свою чергу представник «ДНР» Денис Пушилін заявив, що це українська сторона висуває «якісь ультиматуми», передає «Русская служба новостей».

Після переговорів у «ДНР» заявили, що Київ виступає проти фактичної лінії розмежування і наполягає на її фіксації за станом на вересень.

Як повідомляв depo.ua, вчора в Мінську на зустріч тристоронньої контактної групи (Україна - Росія - ОБСЄ) з врегулювання ситуації на Донбасі не з'явилися керівники «ДНР» і «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький, а їх представники поставили Україні ультиматум - в односторонньому порядку відвести війська від лінії розмежування. Після зустрічі Леонід Кучма заявив про зрив переговорів терористами.

Пізніше заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий заявив, що сепаратисти намагалися залякати Україну на переговорах.