У Краматорську мітингують прихильники і противники мобілізації

Противники і прихильники мобілізації зібралися сьогодні в Краматорську біля будівлі військкомату
Depo.Влада
3 лютого 2015 14:19
ФОТО: depo.ua
У Краматорську мітингують прихильники і противники мобілізації
У Краматорську мітингують прихильники і противники мобілізації

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «Kramatorsk.info».

У Краматорську біля будівлі військкомату планувалося проведення мітингу противників мобілізації.

Однак їм знайшовся значний аргумент.

Близько 100 патріотично налаштованих жителів Краматорська вийшли до будівлі військкомату з українською символікою та плакатами. Настрій у мітингувальників один: батьківщину від агресора повинні захищати всі громадяни, незалежно від місця проживання.

Опинившись в явній меншості, учасники антимобілізаційного мітингу явно не очікували зустріти таку потужну відсіч. Вони збираються групами по кілька людей. Час від часу між ними та учасниками патріотичного мітингу виникають словесні перепалки.

На даний момент в районі військкомату тимчасово припинено автомобільний рух, присутня міліція, яка стежить за тим, щоб суперечки між мітингувальниками залишалися тільки словесними.

Відзначимо, що 30 січня близько 80 осіб провели мітинг біля Краматорського військкомату проти мобілізації. Підсумком мітингу стали вимоги, які виклали на папері і передали до військкомату. Серед вимог - скасування мобілізації і заклик сісти за стіл переговорів, щоб вирішувати ситуацію на Сході мирним шляхом.

Як повідомляв depo.ua, 20 січня в Україні розпочалася перша в 2015 році хвиля мобілізації. Вона продовжиться 90 днів. З квітня буде оголошена друга хвиля тривалістю 60 днів, а з червня - третя тривалістю також 60 днів.

Нагадаємо, сили АТО 5-6 липня 2014 року звільнили Слов'янськ, Краматорськ, Дружківку, Артемівськ, Костянтинівку від терористів.