У Київраді зійшлися в рукопашній депутати Кличка і Ляшка

У Київраді виникла бійка через прохання депутатів зняти з розгляду земельні питання, внесені наспіх
Depo.Влада
4 вересня 2014 12:49
ФОТО: depo.ua
У Київраді зійшлися в рукопашній депутати Кличка і Ляшка
У Київраді зійшлися в рукопашній депутати Кличка і Ляшка

Бійка виникла між депутатами фракції «Радикальна партія Ляшка» і партії Кличка, передає ДеПо з посиланням на «Українську правду».

Почувши заклик зняти з розгляду деякі питання, мер Києва Віталій Кличко заявив: «Я закликаю не реагувати на репліки депутатів, які прийшли сьогодні попіаритися, навіть одягли військову форму».

Після цього депутат Ігор Мосійчук (який був у камуфляжі) з криками: «Я воював там, мразь! Бл*дь, я тільки вчора з Маріуполя», кинувся в секретаріат, але його перехопили інші депутати.

Одразу почалася бійка. Кличко оголосив перерву.

Після перерви Кличко заявив, що депутати, які порушують регламент і зривають засідання Київради, будуть позбавлені слова.

«У Київраді деякі депутати навмисно влаштовують провокації, щоб привернути до себе увагу. Багато хто з них балотується до ВР і вони вважають, що можуть порушувати регламент, ображають інших депутатів, зривають засідання», - зазначив Віталій Кличко.

Станом на 11:30 засідання триває.

За словами депутата Олександра Пабата, зі 101 «земельного» питання порядку денного 43 були внесені на президії з голосу, ще три додали прямо на засіданні 4 вересня.