У Києво-Печерській лаврі заради вінчання Льовочкіної відкрили древній храм

Закритий храм на території Лаври відкрив свої двері для сім'ї Льовочкіна - тут пройшло вінчання його сестри, Юлії Льовочкіної
Depo.Влада
16 вересня 2014 12:20
ФОТО: depo.ua
У Києво-Печерській лаврі заради вінчання Льовочкіної відкрили древній храм
У Києво-Печерській лаврі заради вінчання Льовочкіної відкрили древній храм

Про це говориться в сюжеті програми «Грошi» передає ДеПо.

Під золотими куполами Києво-Печерської лаври мало не щодня десятки закоханих укладають божественні союзи, проте легендарний надбрамний
храм відкривають не для усіх. Цього тижня десятки охоронців заблокували святиню від вірян. Мало не вперше за історію незалежної України вінчання провели в старому українському православному храмі, який побудували в 12 столітті на гроші чернігівського князя Святослава Давидовича, який прийняв постриження під ім'ям Миколи Святоши.

«Сьогодні це було. Але сказати, що це кожного разу... Більш традиційний храм, в якому вінчають і хрестять, - це Успенський собор. Тут украй рідко. Сьогодні я це усе бачила уперше», - відмітила хранителька святині і порадила з питаннями звертатися до намісника Лаври батька Павла.

Проте після церемонії вінчання, яку особисто проводив головний церковник, і підписання свідчень у своїй особистій резиденції скандальний намісник батько Павло нікого більше не приймає. Як видно на ексклюзивному відео з чернечого двору, вінчалися в Троїцькому храмі не прості люди, а деякі з представників влади Януковича - нардеп Юлія Льовочкіна і її чоловік скандальний екс-голова Депаратменту культурної спадщини Андрій Вінграновський.

На церемонії був присутнім і рідний брат Юлії одіозний Сергій Льовочкін, беззмінний керівник президентської Адміністрації «кривавого» Януковича і партнер заарештованого в Австрії олігарха Дмитра Фірташа. Також тут народний депутат, регіонал Фурсін, один з найближчих партнерів того ж Фірташа. До речі, саме Вінграновського нещодавно планував призначити головним по архітектурі в Києві мер Віталій Кличко. Тому недивно, що ще одним впливовим гостем був заступник мера столиці Юрій Ніконов з вагітною дружиною.