В Києві взяли на хабарі військовому прокурору громадянина Молдови

Генпрокурор розповів про перші дії новоствореної Генінспекції ГПУ
Depo.Влада
29 грудня 2016 17:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Facebook Юрія Луценка.

"27.12.2016 року на підставі рапорту військового прокурора М.Якубовського від 26.12.2016 р. Генінспекцією внесено відомості щодо пропозиції засновника компанії NTA Invest Group S.R.O. громадянина Республіки Молдова Сергія Неруха військовому прокурору Якубовському надати йому неправомірну вигоду сумі 75 тисяч доларів за вчинення останнім, з використанням наданого йому службового становища, процесуальних дій, спрямованих на зняття арешту з судна Sky Moon та вантажу, який перевозився вказаним судном – 3 000 тонн соди виробництва Кримського содового заводу в особистих інтересах та інтересах іноземних підприємств, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 369 КК України", - зазначив генпрокурор.

Після отримання дозволу в Апеляційному суді Києва на здійснення негласних слідчих дій, прокурором прийнято рішення про здійснення контролю за вчиненням злочину.. 

"Сьогодні о 10-й годині ранку в одному із київських кафе Нерух С.О. передав військовому прокурору Якубовському неправомірну вигоду в сумі 75 тисяч доларів за зняття арешту з зазначених судна та вантажу. Безпосередньо після вчинення злочину Нерух був затриманий слідчим Генінспекції ГПУ", - резюмував історію Луценко.

В Києві взяли на хабарі військовому прокурору громадянина Молдови - фото 1

Нагадаємо, що на Запоріжжі на хабарі пов'язали жінку-прокурора, а в столиці за цей же злочин піде під суд чиновник міграційної служби.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада