В Казахстані організують ряд спільних з Україною підприємств

Основним напрямком двосторонньої співпраці України та Казахстану стане організація на території Казахстану спільних підприємств
Depo.Влада
9 жовтня 2015 11:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби українського президента за підсумками переговорів Петра Порошенка з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, передає depo.ua.

Як сказано у повідомленні, визначено, що основним напрямом двосторонньої співпраці стане організація на території Казахстану спільних підприємств з виробництва нафтогазового обладнання, залізничної продукції, комунальної, дорожньо-будівельної та підйомно-транспортної техніки, гірничошахтного устаткування. Українська сторона надасть технологічне сприяння в будівництві на території Казахстану комбікормових заводів, елеваторних і зерноочисних комплексів, молочнотоварних ферм.

Президенти наголосили, що значна активізація торговельно-економічного співробітництва є одним із головних завдань двосторонніх відносин.

Президенти підтвердили, що пріоритетними для розвитку взаємовигідної співпраці є такі галузі, як паливно-енергетична, сільськогосподарська, енергетичне, транспортне, гірничошахтне, агропромислове машинобудування, створення інфраструктурних об'єктів, авіаційна, космічна та інші cфери.