В Інтернет потрапило відео з новими подробицями інтимного життя радикалів

У Мережі з’явилося гей-порновідео, в якому фігурує людина, схожа на Андрія Карпенка – 89-й номер списку Радикальної партії Олега Ляшка
Depo.Влада
23 жовтня 2014 17:03
ФОТО: depo.ua
В Інтернет потрапило відео з новими подробицями інтимного життя радикалів
В Інтернет потрапило відео з новими подробицями інтимного життя радикалів

Про це повідомляє «ЕспресоTV».

Так, на відео людина, схожа на Андрія Карпенка, вступає в сексуальні стосунки з невідомим чоловіком у масці.

Відеозапис стрімко набрав популярність та швидко розповсюдився соціальною мережею та через відеохостинги.

Оскільки з етичних міркувань пряме посилання на відео не може бути розміщене, відповідний запис, зокрема, можна знайти за запитом «РПЛ» на сайті «Тарасова правда» та відеохостингах netu.tv, vid.me.

За інформацією, поданою до ЦВК, Андрій Карпенко - член Радикальної партії Олега Ляшка, активіст Львівської міської організації Радикальної партії, аспірант кафедри етнології Львівського національного університету імені Івана Франка, народився 2 сiчня 1991 року, проживає в місті Самбір Львівської області.

Це вже не перший сексуальний скандал, пов'язаний з Радикальною партією та її активістами.

Нагадаємо, раніше очільник партії Олег Ляшко зізнався у своїх сексуальних стосунках із чоловіком на ім'я Боря. Відповідне відео, зняте у 1993 році, було розміщене на YouTube. На ньому - допит Ляшка слідчим прокуратури Києва. На допиті Ляшка розпитували про стосунки з чоловіком на ім'я Боря. В одному з епізодів Ляшко визнав, що вступив з ним у статеві стосунки внаслідок умовлянь і обіцянок допомогти по службі.