В Грузії суд ухвалив всі докази в одній зі справ Саакашвілі

Суд Тбілісі визнав прийнятними наведені прокуратурою докази в одній з кримінальних справ, порушених проти колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі
Depo.Влада
22 червня 2015 17:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на Газету.ру.

Розгляд справи про вбивство в 2006 році в Тбілісі співробітниками МВС Грузії працівника одного з банків Сандро Гиргвліані призначено на 6 липня.

У разі визнання Саакашвілі винним у використанні службових повноважень у корисливих цілях в рамках цієї справи, йому загрожує від 3 до 5 років позбавлення волі в Грузії.

Раніше повідомлялося, що його разом з деякими соратниками звинувачують у перевищенні службових повноважень під час розгону мирного мітингу опозиції 7 листопада 2007 року.

Крім того, проти Саакашвілі порушено ще три кримінальні справи. Його звинувачують в організації побиття депутата і бізнесмена Валерія Гелашвілі, який образив в одному з інтерв'ю дружину Саакашвілі - першу леді Сандру Руловс; а також у розтраті бюджетних коштів та у створенні привілейованих умов для перебували у в'язниці фігурантів гучної кримінальної справи про викрадення і вбивство молодого тбіліського банкіра Сандро Гиргвліані.