У ГПУ завели 413 справ на кримських прокурорів-зрадників

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальні провадження стосовно 413 колишніх співробітників прокуратури Автономної Республіки Крим
Depo.Влада
20 лютого 2015 17:45
ФОТО: depo.ua
У ГПУ завели 413 справ на кримських прокурорів-зрадників
У ГПУ завели 413 справ на кримських прокурорів-зрадників

Вони підозрюються за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада), передає depo.ua.

«Встановлено, що вказані працівники прокуратури АР Крим, зобіймають посади прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України, перейшли на роботу до незаконно створеної прокуратури Республіки Крим, чим сприяли представникам Російської Федерації у проведенні підривної діяльності проти України», - уточнили в ГПУ.

Слідство веде Управління ГПУ з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим. Виконується комплекс слідчих дій, спрямованих на отримання достатніх доказів вини кожного працівника прокуратури.

Санкція ч. 1 ст. 111 КК України Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Як повідомляв depo.ua, 17 лютого в ГПУ оголосили список імен 11 депутатів і посадових осіб з Криму, причетних до сепаратистської діяльності, щодо яких відкрито кримінальні провадження. Серед них і самопроголошений прокурор Криму Наталія Поклонська.