В ГПУ скаржаться, що Сакварелідзе "не колеться" щодо американських мільйонів

Допит екс-заступника генпрокурора і колишнього прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе перебуває на завершальній стадії
Depo.Влада
1 квітня 2016 20:33
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає depo.ua.

"Основні заходи, які заплановані, вже обговорені. Зараз відбувається його документальне оформлення. Все відбувалося етично. За взаємною згодою. Як тільки вимкнули камери журналістів, Давид пішов від політичної риторики і почав відповідати на конкретні питання", -  сказав він.

Однак, за словами Куценка, головне -  інформація про 2 мільйони доларів, отриманих від США на реформи, залишається таємницею.

"Ми попросили кошторис у студію, показати журналістам, заходили гроші, на які організації, як витрачалися, які товари або послуги закуповувалися. На жаль, поки Давид таку інформацію не дає", – сказав Куценко.

Прокурор ГПУ зазначив, що в Генпрокуратурі не володіють інформацією, куди надходили гроші.

"Тому що підписував протоколи про отримання грошей саме Давид. Ні генпрокурор, ні заступники не знали про те, куди надходять ці гроші", – пояснив Куценко.

Нагадаємо, 1 квітня екс-заступник генпрокурора і колишній прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе прибув на допит у ГПУ.

29 березня генпрокурор Віктор Шокін звільнив Сакварелідзе, перед своєю відставкою.  Конфлікт між  Сакварелідзе і керівництвом ГПУ виник через справу так званих "діамантових прокурорів", якою він займався. 

31 березня ГПУ вручила Сакварелідзе повістку про виклика на допит у справі про "зникнення" 2 млн доларів, які виділили США на реформування ГПУ.  

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада