В ГПУ не розуміють, чому Махніцький так емоційно реагує виклик на допит

Прокурор ГПУ Владислав Куценко заявив, що не розуміє, чому викликаний на допит в. о. генпрокурора України в 2014 р. Олег Махніцький "настільки емоційно коментує ситуацію"
Depo.Влада
25 лютого 2016 19:56
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це він заявив в ефірі "112 Україна".

"Головне в цій історії, що сьогодні вже і сам пан Махніцький знає про те, що ГПУ викликає його на допит, він вже це підтвердив на камеру, і завдяки вашому ефіру. Я думаю, що сьогодні вже вся країна бачила, що він знає про повістку. Насправді я не дуже розумію, чому пан Олег настільки емоційно коментує ситуацію. Нам дуже потрібна його допомога. Ми викликаємо його якраз в якості свідка. Не підозрюваного, не в будь-якому іншому статусі", – сказав Куценко.

Він зазначив, що правоохоронцям "потрібна його допомога для того, щоб розібратися в деяких моментах", за якими сьогодні йде слідство.

"У кримінальній справі, пов'язаній з можливим перевищенням службових повноважень працівниками правоохоронних органів під час розслідування протестних акцій Революції гідності", – пояснив Куценко.

Нагадаємо, екс-генпрокурора Олега Махніцького викликають на допит в ГПУ як свідка у справі про перевищення посадовими особами Генпрокуратури службових повноважень.

У Генпрокуратурі запевняють, що Махніцький систематично не з'являється на виклики до слідчого.

Сам Махніцький назвав маніпуляцією його виклик на допит в ГПУ і заявив, що не отримував повісток.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада