В ГПУ досі не знають, де Янукович

У Генпрокуратурі заявили, що досі не мають інформації про місце перебування екс-президента України Віктора Януковича, що унеможливлює слідчії дії з ним
Depo.Влада
19 серпня 2016 19:54
ФОТО: depo.ua

16 серпня 2016 року в Генеральну прокуратуру надійшло клопотання адвоката Віталія Сердюка в інтересах Януковича з приводу проведення з його участю допиту свідків одночасно з допитом екс-президента в режимі відеоконференції, передає depo.ua. з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

У Генпрокуратурі наголосили, що зараз підозрюваний Янукович ховається від слідства і суду, "у зв'язку з чим його оголошено в розшук, що, в свою чергу, позбавляє орган досудового розслідування можливості провести з ним слідчі та інші процесуальні дії".

"Інформація про перебування (проживання) цього підозрюваного на території Російської Федерації перевіряється. Водночас дотепер офіційного підтвердження того, що підозрюваний Янукович на цій території, від компетентних органів Російської Федерації ніхто не почув, що унеможливлює проведення з ним слідчих та інших процесуальних дій", - сказано в повідомленні.

Крім того, як зазначається, Янукович досі не надав відповідь на пропозицію Генеральної прокуратури України з'явитися в будь-яке посольство України за місцем його перебування для можливості допиту в режимі відеоконференції.

"У разі встановлення місцезнаходження підозрюваного Януковича або його явки до органу досудового розслідування він буде допитаний відповідно до вимог чинного кримінального процесуального законодавства", - наголосили в Генпрокуратурі.

Нагадаємо, що лише вчора генпрокурор Юрій Луценко також підтримав ідею проведення очної ставки екс-президента України Віктора Януковича з чинним президентом Петром Порошенком та іншими учасниками Євромайдану

Янукович вимагав очної ставки з Порошенком, Яценюком та іншими українськими політиками по "справі про Майдан". Як повідомив адвокат екс-президента, прокуратура 16 серпня, отримала відповідне клопотання.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: янукович, ГПУ