У Держприкордонслужбі перерахували документи для в'їзду громадян РФ в Україну

Державна прикордонна служба України опублікувала список документів, необхідних громадянам Російської Федерація для перетину україно-російського кордону
Depo.Влада
19 лютого 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
У Держприкордонслужбі перерахували документи для в
У Держприкордонслужбі перерахували документи для в'їзду громадян РФ в Україну

Відповідно до постанови Кабміну від 30 січня 2015 року № 23 зупинені дії окремих положень Угоди між урядом України та урядом РФ про безвізові поїздки громадян України і РФ, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Держприкордонслужби.

Так, з 1 березня громадяни Росії не зможуть в'їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися по території України на підставі паспорта громадянина РФ або свідоцтва про народження (для дітей до 14 років), за якими раніше здійснювався проїзд.

З указаного терміну громадянам РФ для перетину кордону необхідно мати такі документи:

- паспорт громадянина РФ, що засвідчує особу громадянина РФ за межами Російської РФ;
- дипломатичний паспорт;
- службовий паспорт;
- паспорт моряка (посвідчення особи моряка) - за наявності суднової ролі або виписки з неї;
- свідоцтво на в'їзд (повернення) у Російську Федерацію (тільки для повернення в РФ);
- льотне посвідчення члена екіпажу повітряного судна.

Всі громадяни Росії, які до 1 березня прибули на територію України, виїжджатимуть на підставі документів, за якими вони в'їхали.

Як повідомляв depo.ua, також розглядається питання про введення для жителів прикордонних регіонів РФ вимоги перетинати кордон виключно в міждержавних і міжнародних пунктах пропуску на підставі закордонних паспортів. Їм також може бути обмежений строк перебування на території України до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду.