В Держлікслужбі пропонують обкласти ліцензіями кожну аптеку

Держлікслужба пропонує видавати ліцензії для ведення роздрібних продажів ліків на кожну окрему аптеку
Depo.Влада
26 листопада 2014 16:48
ФОТО: depo.ua
В Держлікслужбі пропонують обкласти ліцензіями кожну аптеку
В Держлікслужбі пропонують обкласти ліцензіями кожну аптеку

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної служби України з лікарських засобів, передає ДеПо.

Як повідомив сьогодні глава відомства Михайло Пасічник, зараз ліцензія видається юридичній особі або фізичній особі-підприємцю, які можуть володіти від однієї до кількох аптек.

«Виходить, що якщо одна з аптек мережі порушить ліцензійні умови, які призведуть до того, що ліцензію потрібно буде забрати, блокується робота всієї мережі. Хоча порушення може бути в одній точці, по халатності працівника та інше», - пояснив чиновник.

На сьогодні підготовлено відповідний документ, який знаходиться на узгодженні в Міністерстві юстиції.

Держлікслужба пропонує тим, у кого є діюча ліцензія, переоформлення проводити без додаткових плат. Крім цього, відомство пропонує внести правки в законодавство щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів з 1 січня 2015 року.

Нагадаємо, в Держлікслужбі України спростували інформацію про те, що новий глава відомства Михайло Пасічник нібито є власником фармацевтичної компанії або главою громадського об'єднання. Однак отримані відомості, що суперечать даним офіційної заяви. Зокрема, урядовий уповноважений по боротьбі з корупцією Тетяна Чорновол також засумнівалася в прозорості призначення Пасічника керівником державного регулятора.