У Держдумі ламають голову, як забрати у Тимошенко «останню Надію»

Глава думського комітету у справах громадських об'єднань і релігійних організацій (фракція ЛДПР) Ярослав Нілов просить главу ЦВК Росії Володимира Чурова і директора ФСВП Геннадія Корнієнка розібратися, яким чином заарештована в Росії українська льотчиця Надія Савченко висунулася для участі на виборах до Верховної ради України
Depo.Влада
23 вересня 2014 09:33
ФОТО: depo.ua
У Держдумі ламають голову, як забрати у Тимошенко «останню Надію»
У Держдумі ламають голову, як забрати у Тимошенко «останню Надію»

Про це пише  INTERFAX.RU, передає ДеПо.

«Зараз Савченко знаходиться в російському СІЗО, звинувачується в причетності до вбивства журналістів ВГТРК. Вона є громадянкою іншої держави. Для того, щоб стати кандидатом на виборах і увійти до партійного списку, треба оформити багато документів. В її випадку це складніше втричі: заява, переклад документів, апостиль ... Чи дотримані всі формальності? » - йдеться в направленому Чурову у вівторок листі Нілова, повідомляє прес-служба депутата.

Він також звернувся до Корнієнко з проханням запросити у воронезьке СІЗО-3, де знаходиться Савченко, інформацію про те, чи писала вона власноруч заяву про згоду балотуватися і чи оформляла  інші документи, необхідні для включення в передвиборний список політичної партії.

При цьому Нілов побоюється, що «можливе ведення Савченко подальшої діяльності як кандидата в депутати Верховної Ради України може бути використано як привід для безлічі антиросійських провокацій».

Нагадаємо, позачергові парламентські вибори в Україні заплановані на 26 жовтня. 14 вересня стало відомо, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко поступилася Савченко першим номером у партійному виборчому списку.