ГПУ таки взялася за заступника Шокіна

Генеральна прокуратура України не проводить службову перевірку відносно заступника Генерального прокурора України Віталія Касько, однак провідомили про перевірку з подачі народного депутата Тетяни Чорновол
Depo.Влада
12 жовтня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

"ГПУ офіційно інформує, що ніякої службової перевірки стосовно заступника Генерального прокурора України Віталія Каська управлінням внутрішньої безпеки і захисту працівників прокуратури не проводилося і не проводиться", - повідомили у відомстві.

Заперечення стосується заяви нардепа Лещенка, про проведення внутрішньою безпекою ГПУ службової перевірки щодо заступника Генпрокурора Каська за фактом розмороження в Британії 23 млн доларів екс-міністра екології Злочевського.

Натомість, як повідомили в ГПУ, проводиться перевірка за зверненням народного депутата України Тетяни Чорновол щодо неправомірних, на її думку, дій заступника Генпрокурора Каська.

Його звинувачують у "повідомленні Високого суду Англії про відсутність кримінального провадження стосовно Миколи  Злочевського, що дало змогу розморозити та вивести на Кіпрський рахунок 27 млн євро, а також блокуванні процесуальних дій з повернення 80,5 млн доларів США, незаконно виведених з України Сергієм Курченком та арештованих у Латвії".

"Крім того, управління внутрішньої безпеки проводить перевірку за зверненням народного депутата України Кривенка щодо правомірності повідомлення заступником Генерального прокурора України Каськом про порушення кримінального провадження стосовно колишнього начальника управління МВС України Олени Тищенко.

Нагадаємо, раніше нардеп Сергій Лешенко повідомив, що внутрішня безпека почала службову перевірку щодо заступника генпрокурора Віталія Каська за фактом розмороження в Британії 23 млн доларів екс-міністра екології Миколи  Злочевського.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua