У ГПУ розповіли про перші перемоги новоствореного департаменту

У Генпрокуратурі створено новий департамент з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності ГПУ
Depo.Влада
29 лютого 2016 17:02
ФОТО: depo.ua

Про функції новоствореного департаменту на брифінгу розповів прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua.

"Створення цього департаменту набуло певного розголосу, деяких двояких міркувань щодо мети його створення, а також заяв, що начебто цей департамент створено як дубляж таких органів, таких як Національне бюро розслідувань та Антикорупційна прокуратура. Цю інформацію я спростовую. Є кримінально-процесуальний кодекс України, який чітко визначає підслідність справ тим чи інших органів, тому наш департамент, аж ніяк не дублює ні функції НАБУ на Антикорупційної прокуратури, а здійснює виключно свої повноваження", - наголосив Куценко.

Він також розповів про перші успіхи департаменту.

"Ви знаєте, що було проведено обшук за ініціативою департаменту на території бази відпочинку імені Ю. Гагаріна в селі Щедричево в Сєвєродонецькому районі Луганської області, де було вилучено значний арсенал зброї. Зокрема, майже 100 кг вибухівки, більше 400 ящиків набоїв для крупнокаліберної зброї, близько 6 тисяч неупакованих набоїв різного калібру, близько 60 протипіхотних та протитанкових мін, 7 протитанкових ракет, 100 пострілів до РПГ 7. Попереджено переміщення зброї для злочинних угрупувань. От чим займається наш департамент і буде продовжувати свою роботу", - розповів Куценко. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада