У ГПУ розповіли про перші перемоги новоствореного департаменту

У Генпрокуратурі створено новий департамент з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності ГПУ

Про функції новоствореного департаменту на брифінгу розповів прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua.

"Створення цього департаменту набуло певного розголосу, деяких двояких міркувань щодо мети його створення, а також заяв, що начебто цей департамент створено як дубляж таких органів, таких як Національне бюро розслідувань та Антикорупційна прокуратура. Цю інформацію я спростовую. Є кримінально-процесуальний кодекс України, який чітко визначає підслідність справ тим чи інших органів, тому наш департамент, аж ніяк не дублює ні функції НАБУ на Антикорупційної прокуратури, а здійснює виключно свої повноваження", - наголосив Куценко.

Він також розповів про перші успіхи департаменту.

"Ви знаєте, що було проведено обшук за ініціативою департаменту на території бази відпочинку імені Ю. Гагаріна в селі Щедричево в Сєвєродонецькому районі Луганської області, де було вилучено значний арсенал зброї. Зокрема, майже 100 кг вибухівки, більше 400 ящиків набоїв для крупнокаліберної зброї, близько 6 тисяч неупакованих набоїв різного калібру, близько 60 протипіхотних та протитанкових мін, 7 протитанкових ракет, 100 пострілів до РПГ 7. Попереджено переміщення зброї для злочинних угрупувань. От чим займається наш департамент і буде продовжувати свою роботу", - розповів Куценко. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада