В Європарламенті розкажуть про злочини Росії на Донбасі

В Європарламенті у вівторок, 5 квітня, відбудеться конференція, під час якої буде представлено доповідь про злочини Росії на Донбасі в 2014 році
Depo.Влада
5 квітня 2016 08:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила депутат Сейму, заступник голови комісії нижньої палати польського парламенту у закордонних справах Малгожата Госевська в інтерв'ю "Укрінформу", передає depo.ua.

"5 квітня в рамках конференції в Європарламенті відбудеться широка презентація доповіді для депутатів Європарламенту, представників неурядових організацій, журналістів, діячів прав людини", - заявила вона.

Вона додала, що головним організатором цієї презентації є депутат Європарламенту від правлячої в Польщі партії "Право і Справедливість" Анна Фотига.

Після презентації доповіді в Європарламенті Госевська в другій половині квітня планує передати показання про злочини росіян на Донбасі в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі.

За її словами, планується також серія презентацій доповіді про злочини Росії на Донбасі в національних парламентах країн ЄС. Йдеться про балтійські країни, Чехію, Словаччиню, а також, можливо, ряді країн Заходу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада