В ЄС вже не виключають «більш рішучих кроків» по відношенню до Росії

Депутат Демократичної партії в Європарламенті Джанні Піттелла заявив, що у випадку, якщо Росія не виконуватиме домовленості, досягнуті у Мінську, Європарламент буде змушений переглянути санкції та піти на інші, «більш рішучі кроки»
Depo.Влада
1 грудня 2014 14:23
ФОТО: depo.ua
В ЄС вже не виключають «більш рішучих кроків» по відношенню до Росії
В ЄС вже не виключають «більш рішучих кроків» по відношенню до Росії

Про це передає ДеПо з посиланням на прес-центр Інформаційно-аналітичного центру РНБО.

«Я не можу виключити жодного варіанту вирішення цього питання, тому, якщо Росія не буде себе вести адекватно повною мірою відповідно до досягнутих домовленостей, нам потрібно буде переглядати санкції та вживати інші, більш рішучі кроки», - зявив Піттелла.

Комісар Єврокомісії з питань європейської політики сусідства і переговорів Йоханнес Хан заявив, що санкції, накладені Євросоюзом щодо РФ, діють правильно.

За його словами, економічна ситуація в Росії підтверджує, що санкції виявилися ефективним механізмом.

«Я бачу, що санкції діють, тому що економічна ситуація в Росії погіршується. Це відбувається не тільки через зниження цін на нафту. Подивіться на падіння рубля, відтік інвестицій, прискорення інфляції, дефіцит певних товарів та продуктів харчування. Це дуже помітно, наприклад, у Москві. У якийсь момент це викличе правильну реакцію», - заявив він.

Нагадаємо, що за прогнозами експертів, ціни на нафту можуть обвалитися до $40 за барель. При цьому Росія може виявитися найбільш вразливою з усіх нафтовидобувних країн.