В ЄС підтвердили готовність України до безвізу

Рада Євросоюзу підтвердила готовність України до запровадження безвізового режиму

Про це журналістам повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін за результами сьогоднішнього засідання Ради ЄС, передає Depo.ua.

"Сьогодні на засіданні комітету постійних представників (Ради ЄС, - ред.) ухвалено рішення по Грузії. Це звичайно має політичний контекст, оскільки найближчими днями у Грузії відбудуться вибори. Зараз питання полягає не в нас. європейська комісія і Європарламент, і Комітет внутрішніх справ вони чітко сказали, що ми виконали все необхідне для запровадження безвізового режиму. Питання полягає тільки в тому, що зараз Європарламент разом з Європейською Радою мають погодити механізм реагування на міграційні ризики. Ця дискусія продовжується в основному не в плані суті, а в плані розподілу повноважень", - пояснив Клімкін.

При цьому він висловив сподівання, що цей механізм буде погоджений вже у поточному місяці. "І потім відповідне голосування Європарламенту і Європейської Ради", - додав міністр.

Нагадаємо, сьогодні Комітет постійних представників ЄС дав зелене світло на початок міжінституційного діалогу щодо безвізового режиму з Грузією.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада