В ЄС підтвердили готовність України до безвізу

Рада Євросоюзу підтвердила готовність України до запровадження безвізового режиму
Depo.Влада
5 жовтня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін за результами сьогоднішнього засідання Ради ЄС, передає Depo.ua.

"Сьогодні на засіданні комітету постійних представників (Ради ЄС, - ред.) ухвалено рішення по Грузії. Це звичайно має політичний контекст, оскільки найближчими днями у Грузії відбудуться вибори. Зараз питання полягає не в нас. європейська комісія і Європарламент, і Комітет внутрішніх справ вони чітко сказали, що ми виконали все необхідне для запровадження безвізового режиму. Питання полягає тільки в тому, що зараз Європарламент разом з Європейською Радою мають погодити механізм реагування на міграційні ризики. Ця дискусія продовжується в основному не в плані суті, а в плані розподілу повноважень", - пояснив Клімкін.

При цьому він висловив сподівання, що цей механізм буде погоджений вже у поточному місяці. "І потім відповідне голосування Європарламенту і Європейської Ради", - додав міністр.

Нагадаємо, сьогодні Комітет постійних представників ЄС дав зелене світло на початок міжінституційного діалогу щодо безвізового режиму з Грузією.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада