У «ДНР» заявили, що перемир'я не буде

«Народний губернатор» самопроголошеної «Донецької народної республіки» Павло Губарєв заявив, що умов перемир'я ніхто виконувати не буде
Depo.Влада
7 вересня 2014 18:20
ФОТО: depo.ua
У «ДНР» заявили, що перемир
У «ДНР» заявили, що перемир'я не буде

Про це йдеться в паблік «Зведення від Стрєлкова» у Facebook, передає ДеПо.

Губарєв провів онлайн-прес-конференцію, під час якої відповів на всі питання громадськості, що стосуються майбутнього «ДНР», а також нинішнього становища в зоні військових дій. За його словами, підписана угода не більш ніж формальність.

«По-перше, перемир'я ніякого не було, цей договір - звичайний папірець ... Окрім регулярної армії, чий склад і так неоднорідний, є ще й « Правий сектор » з розрізненими центрами управління, Нацгвардія, що складається з ідеологічних фанатиків Майдану. І вся ця махина не зупиниться за одним лише наказом. Оскільки у кожного свої амбіції », - сказав він.

Губарєв також висловився щодо того, яким бачить особисто він мирний шлях врегулювання конфлікту.

«Кожен регіон самостійно шляхом референдуму визначає свій статус: або стає незалежним, або залишається у складі єдиної України. І тоді ми отримаємо мирне розділення країни, яка повинна бути розділена. За ментальною ознакою, за принципом «свій» - «чужий». Це не означає, що одні «погані», а інші «хороші», ми просто різні », - сказав лідер терористів.