В «ДНР» не мають наміру проводити вибори згідно з Мінськими угодами

Віце-прем'єр самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР) Андрій Пургін заявив про те, що «вибори органів місцевого самоврядування ДНР» можуть пройти наступної весни
Depo.Влада
29 жовтня 2014 09:40
ФОТО: depo.ua
В «ДНР» не мають наміру проводити вибори згідно з Мінськими угодами
В «ДНР» не мають наміру проводити вибори згідно з Мінськими угодами

«Ми ніяких виборів 7 грудня не плануємо. Безумовно, ми організуємо вибори органів місцевого самоврядування, але буде це, швидше за все, навесні », - сказав Пургін, передає ДеПо з посиланням на INTERFAX.RU.

Крім того, він вважає, що пропозиції Києва провести вибори на Донбасі не 2 листопада, а 7 грудня є безглуздими і порушують домовленості, досягнуті в Мінську.

«Заклики Києва та Вашингтона до Росії і Донбасу слідувати мінським домовленостям - грубе лицемірство. Пропозиції проводити вибори на Донбасі відповідно до закону України про особливий порядок самоврядування не 2 листопада, а 7 грудня завідомо безглузді », - заявив Пургін.

Крім того, він підкреслив, що в цьому законі не вказані райони, в яких діє цей порядок.

«Причому зроблено це спеціально. Закон про особливий статус начебто є. Але на яких територіях він діє, невідомо. Простіше кажучи, він ніде не діє. Тим самим Київ прямо порушує Мінський протокол, що передбачає надання особливого статусу Донбасу », - додав Пургин.

Як повідомляв ДеПо , згідно з Мінськими угодами місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей повинні пройти 7 грудня.

Незважаючи на це, терористи мають намір провести псевдовибори 2 листопада.

Також нагадаємо, президент США Барак Обама закликав Росію гарантувати, що терористи на Донбасі дозволять українцям проголосувати 7 грудня  на місцевих виборах, оскільки ніякі інші вибори США не визнають.