У «ДНР» і «ЛНР» збираються до кінця року обрати «місцеву владу»

В самопроголошених Донецькій і Луганській народних республіках ще до нового року відбудуться «вибори органів місцевого самоврядування»
Depo.Влада
11 листопада 2014 12:38
ФОТО: depo.ua
У «ДНР» і «ЛНР» збираються до кінця року обрати «місцеву владу»
У «ДНР» і «ЛНР» збираються до кінця року обрати «місцеву владу»

Про це заявив глава «Центрвиборчкому ДНР» Роман Лягін, повідомляє Газета.Ru з посиланням на прес-центр «Новоросія».

За його словами, підготовка до виборів місцевого самоврядування знаходиться на початковому етапі, у стадії розробки «законодавчої» бази.

«На те, щоб оптимально організувати виборчий процес, нам в ідеалі необхідно три місяці. Але ми навчилися працювати в цілодобовому режимі ... Тому, я думаю, для організації та проведення місцевих виборів в ДНР нам знадобиться місяць або півтора, тим паче що ми вже в цьому процесі», - сказав Лягін.

Зараз в «ДНР» збираються «нарізати» виборчі дільниці і формувати персональний склад дільничних виборчкомів.

«Що стосується інфраструктури - вона у нас є. Думаю, з персональним складом у нас проблем не виникне. Що стосується методики проведення виборів - вона у нас на найвищому рівні», - похвалився Лягін.

Нагадаємо, що 2 листопада в «ДНР» і «ЛНР» відбулися так звані «вибори народних рад і голів» цих самопроголошених утворень. Як повідомляв ДеПо, всі країни, і формально навіть Росія, не визнали плебісцит 2 листопада на підконтрольних бойовикам українських територіях. Авторитетні міжнародні організації не надсилали своїх спостерігачів на це незаконне «волевиявлення». В ООН назвали «вибори» на Донбасі «гідними жалю».